O firmie ORI - MED

Spółka ORI-MED powstała w 2014 roku. Jej założyciele widząc potrzeby rynkowe w obszarze wyrobów ortopedycznych oraz chcąc połączyć doświadczenie i wiedzę zdobytą w trakcie prowadzenia firm grupy EURO-MED określili główny jej cel jako projektowanie i produkcję własną innowacyjnych wyrobów ortopedycznych, które poprzez personalizację  w większym niż dotychczas stopniu zaspokoją potrzeby pacjentów.

Wizja

ORI-MED to firma, która;

– wprowadza na rynek innowacyjne, zaprojektowane i wykonane przez siebie, produkty ortopedyczne,

– stawia na nowoczesne i proste rozwiązania, które ułatwiają życie osobom z dolegliwościami narządu ruchu  oraz wadami postawy,

– prowadzi działalność badawczo-naukową we współpracy z najlepszymi na Śląsku placówkami naukowymi oraz ekspertami z zakresu ortopedii,

– poprzez innowacyjne i unikatowe pod względem konstrukcji produkty pomaga w rehabilitacji,

– jest ekspertem z zakresu konstruowania oraz produkcji wyrobów ortopedycznych,

– stale poszerza zakres działań konstruktorskich,

– stawia na rozwój kompetencji zawodowych swoich pracowników.

Misja

Naszą misją jest projektowanie oraz produkcja nowoczesnych i unikatowych produktów na rynku wyrobów ortopedycznych, które pozwolą  naszym klientom zaspokoić ich potrzeby. Szczególny nacisk kładziemy na personalizację sprzętu i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań .

Nasz cel osiągamy przez współpracę z najlepszymi w kraju jednostkami naukowymi, ekspertami z zakresu ortopedii oraz organizacjami skupiającymi fizjoterapeutów.

 DYREKTOR

Tomasz Sontowski

tel. 605 185 200

t.sontowski@ori-med.pl

KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Kamil Warzecha

tel. 661 661 694

k.warzecha@ori-med.pl